Особиста сторінка

Шацький Віктор Васильович, народився 26 жовтня 1977 року в місті Тернопіль.

В 1994 року закінчив Тернопільську загальноосвітню школу № 20 ім. В.Симоненка.

У липні 1994 року вступив на І курс Тернопільського державного медичного інституту ім. І.Я. Горбачевського на лікувальний факультет. В червні 2000 року закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». В січні 2002 року атестувався та отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".

З січня 2003 року вересень 2004 року працював лікарем-хірургом ПП «Соловейко», а згодом директором цього ж підприємства.

З вересня 2004 року по серпень 2005 року працював лікарем-консультантом у Тернопільському благодійному фонді «Грааль».

З вересня 2005 року по серпень 2006 року працював лікарем-хірургом у ПП «Забара».

З вересня 2006 року по серпень 2008 року проходив навчання в клінічній ординатурі на кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського на базі хірургічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні № 2.

З червня по листопад 2008 року працював лікарем-хірургом медичного центру ТОВ «Паракліт» за договором.

З листопада 2008 року по серпень 2015 року працював лікарем-хірургом денного стаціонару хірургічного відділення поліклініки Тернопільської комунальної міської лікарні №2.

В жовтня 2011 року в м. Львів пройшов навчання організовані Товариством Червоного Хреста Вірменії за підтримки Червоного Хреста Австрії з навчання надання першої долікарської допомоги для населення. Отримав міжнародний Сертифікат «Тренер з навчання надання першої долікарської допомоги для населення». З грудня 2011 року проводив навчання з першої долікарської допомоги для цивільного населення при екстремальних ситуаціях на базі Тернопільської обласної організації ТЧХ України.

З вересня 2014 року член Громадської Організації «Медичний Загін Спецпризначення «БІЛІ БЕРЕТИ». Організація проводить навчання з тактичної медицини для цивільного населення, волонтерів, військових ЗСУ, добровольчих батальйонів, як у місцях постійної дислокації, так і на передовій. З липня 2015 року перший заступник Голови Правління ГО «Медичний Загін Спецпризначення «БІЛІ БЕРЕТИ».

З вересня 2015 року асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України».

.В вересні 2015 року пройшов курси з тактичної медицини на базі Естонського Національного Військового Коледжу, м. Тарту, та отримав Сертифікат " Інструктора з тактичної медицини".

В жовтні 2015 року успішно закінчив курс Всеукраїнської ради реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги та отримав Сертифікат викладача-інструктора цієї організації.

В жовтні 2015 року успішно пройшов курси Prehospital Trauma Life Support (PHTLS) та Tactical Combat Casualty Care (ТССС) від The National Association of Emergency Medical Technicians (NAEMT).

В жовтні 2016 року підтвердив Сертифікат «Тренер по першій допомозі» Товариства Червоного Хреста України.

Нагороди: Почесна Грамота Закарпатської обласної ради, Грамоти Міністерства оборони України, Центрального військово-медичного управління Збройних Сил України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Ужгородської міської ради.