Після перерви на дистанційне навчання у зв’язку з пандемією COVID-19, студенти Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського повернулися до навчання і, зокрема, відпрацювання практичних навичок в симуляційному центрі. Тож наприкінці семестру (16 грудня 2021 року) студенти-медики 3 курсу Факультету іноземних студентів весняного набору були запрошені у Міжкафедральний навчально-тренінговий центр TESIMED для складання об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ). За допомогою ОСКІ оцінюються вміння комунікувати, виконувати певні медичні маніпуляції, базові практичні (мануальні) навички – техніка виконання фізикального обстеження; ускладнені практичні (мануальні) навички – фізикальне обстеження з метою ідентифікації та інтерпретації патологічних змін (симптомів і синдромів); когнітивні навички тощо.

Після реєстрації та інструктажу, студенти приступають до виконання практичних завдань послідовно на 12 різних станціях, які охоплюють ті практичні навички, які були передбачені для оволодіння навчальною програмою певного курсу.

Саме 12 станція закріплена за кафедрою медицини катастроф та військової медицини для здачі навички BLS.

Студенти під час реєстрації та інструктажу (2021 рік)

Викладач-екзаменатор доцент О.Б. Сван в процесі прийняття навичок іноземної студентки. (2021 рік)

Студенти очікують на початок іспиту (2021 рік)

Людина жива, допоки живе пам’ять про неї.

Сьогодні, 6 грудня, коли ми вітаємо військових з Днем Збройних Сил України, коли згадуємо воїнів, які боронили і досі оберігають кордони нашої країни, які платять своїм спокоєм, кар’єрним ростом та щастям у родинному колі, які поклали своє життя задля того, щоб ми з вами вільно ходили вулицями наших українських міст, хочемо окремо згадати про військових медиків, які там, на передовій щодня роблять свій маленький Великий подвиг – рятують життя військових та мирного населення. В списках тих, хто загинув на цій війні військовим медикам відведене окреме чільне місце. І ми не в праві забувати про це…

І саме сьогодні, в День Збройних Сил України викладачі Кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського національного медичного університету провели символічний захід – ми відкрили своєрідну Дошку пам’яті – пам’яті загиблих військових медиків. Щоб пам’ятали ми, щоб мали гідний приклад для наслідування наступні покоління медиків.

Пам’ятаймо!

Пам'ятаємо......... 6 грудня 2021 року. (2021 рік)

Провели спільне засідання Колегії Міністерства охорони здоров'я та Ради ректорів вищих медичних навчальних закладів у Тернополі. (2021 рік)

Фінал Європейського он-лайн чемпіонату з симуляційної екстреної медицини у Парижі (2021 рік)

Асистенти Н.В. Пасяка та В.В. Шацький під час проведення онлайн занять з вітчизняними студентами (2020 рік)

Асистент Б.О. Перевізник та доцент О.Б. Сван під час проведення онлайн заняття з іноземними студентами (2020 рік)

Студенти 4 курсу проходять навчання з комплексного практичного заняття первинно-військової професійної підготовки (2020 рік)

Привітання проректора з лікувальної роботи на прийнятті військової присяги (2019 рік)

Загальне фото студентів та викладачів кафедри після прийняття військової присяги (2019 рік)

Привітання ректора на прийняті військової присяги (2018 рік)

Вітальна промова заступника завідувача кафедри І.М. Гарасиміва (2017 рік)

Загальне фото студентів та батьків після прийняття військової присяги (2017 рік)

Команда - переможець у Галицьких медичних раллі (2016 рік)

Участь завідувача кафедри професора А.А. Гудими у Польсько-Українській конференції (2015 рік)

Поїздка асистента кафедри В.В.Шацького до Естонії (2014 рік)