Фінал Європейського он-лайн чемпіонату з симуляційної екстреної медицини у Парижі (2020 рік)

Асистенти Пасяка Н.В. та Шацький В.В. під час проведення онлайн занять з вітчизняними студентами (2020 рік)

Асистент Перевізник Б.О. та доцент Сван О.Б. під час проведення онлайн заняття з іноземними студентами (2020 рік)

Студенти 4 курсу проходять навчання з комплексного практичного заняття первинно-військової професійної підготовки (2020 рік)

Привітання проректора з лікувальної роботи на прийнятті військової присяги (2019 рік)

Загальне фото студентів та викладачів кафедри після прийняття військової присяги (2019 рік)

Привітання ректора на прийняті військової присяги (2018 рік)

Вітальна промова заступника завідувача кафедри, І. Гарасиміва (2017 рік)

Загальне фото студентів та батьків після прийняття військової присяги (2017 рік)

Команда - переможець у Галицьких медичних раллі (2016 рік)

Участь завідувача кафедри професора Гудими А.А. у Польсько-Українській конференції (2015 рік)

Поїздка асистента кафедри В.В.Шацького до Естонії (2014 рік)